portal chorzowskich organizacji pozarządowych

ngo.chorzow.eu

Portal chorzowskich organizacji pozarządowych.

Wszystko o wydarzeniach i akcja organizowanych przez trzeci sektor.

kliknij i zobacz:

Chorzowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

 


 

 

Klub Malucha w Chorzowskiej Akademii Dzieci od 5 marca

Będzie dużo dobrej zabawy, trochę nauki i ruchu. Ale przede wszystkim szansa na poznanie pierwszych przyjaciół. To wszystko w ramach Klubu Malucha, który rusza 5 marca w ramach Chorzowskiej Akademii Dzieci.

Dwa razy w tygodniu, w każdy czwartek i piątek od 9.30 do 13.30 najmłodsi chorzowianie będą mogli aktywnie i twórczo spędzać czas. - Pod opieką koordynatorki chcemy z maluchami ćwiczyć, malować, uczyć się i dobrze bawić - mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. aktywizacji społecznej. - Uruchamiamy klub także z myślą o rodzicach, którzy często nie mają z kim zostawić swoich pociech, by załatwić sprawy urzędowe, wyjść do lekarza czy na zakupy. Udział w Klubie Malucha będzie bezpłatny. - Poza stałymi spotkaniami w ramach akademii organizować będziemy różne atrakcje dla najmłodszych. Na pewno drugą edycję festiwalu baniek mydlanych czy chorzowskich podchodów - dodaje Sekuła. Klub Malucha funkcjonować będzie w siedzibie Chorzowskiej Strefy Wolontariatu przy ul. Powstańców 70 / 3.


- Klub ma być dla dzieciaków miejscem poznania pierwszych przyjaciół, miejscem, gdzie uczą się jak pracować w grupie zanim pójdą do szkoły - mówi Natalia Mieszczanin, która będzie koordynować działania klubu. - To dla dzieciaków będzie też okazja, by rozwijać swoje talenty.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 660 430 864 lub na www.strefa.chorzow.eu.